AktualitātesLaidu pagasts

Darbinieku iniciatīva un radošums nodrošina bērniem modernus rotaļu laukumus Laidos un Sermītē

Laidos un Sermītē nesen atklāti atjaunotie rotaļu laukumi, kas piedāvā plašu iespēju klāstu bērnu izklaidei un attīstībai. Atjaunotajos rotaļu laukumos ir uzstādīti dažādi rotaļu elementi  – šūpoles, slidkalniņi un citi, kas gan atbilst drošības standartiem, gan priecē pašus mazākos pagasta iedzīvotājus.

Laidu pagasta pārvaldes darbinieki, kas atjaunoja šos laukumus cer, ka tie kļūs par iecienītu vietu ģimenēm, veicinot bērnu fizisko attīstību un veidos sociālās prasmes. “Mēs vēlamies radīt vidi, kur bērni var spēlēties droši un attīstīt savas spējas. Prieks, ka rotaļu elementus atjaunojām pašu spēkiem.” uzsver Laidu pagasta pārvaldes vadītājs Andris Neilands.

Atjaunotais rotaļu laukums ir pierādījums tam, ka mazs, bet svarīgs darbs var radīt pozitīvas pārmaiņas, un nodrošināt bērniem vietu, kur augt un attīstīties. Novērtējama ir darbinieku iniciatīva un radošums, kas ļauj atjaunot bērnu rotaļu laukuma iekārtas un radīt bērniem mūsdienīgu un drošu vidi.