AktualitātesKultūra

Ar daudzveidīgu programmu Kuldīgā notiks festivāls “Teātris ir visur”

Jau par neatņemamu Kuldīgas kultūras dzīves tradīciju kļuvušais skatuves mākslas festivāls “Teātris ir visur Kuldīgā” arī šogad 22., 23. un 24. septembrī aicina Kuldīgas iedzīvotājus, pilsētas viesus un jebkuru interesentu baudīt daudzveidīgo festivāla piedāvājumu, vienlaikus iepazīstot pilsētu ar tās iespējām un vidi.

Skatuves mākslas festivāla rīkotāji sarūpējuši plašu un daudzveidīgu programmu. Biļetes jau iegādājamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām neatlikt biļešu iegādi. Visa informācija par festivālu, tā programmu un izrādēm pieejama Kuldīgas novada pašvaldības tīmekļa vietnē kuldigasnovads.lv, kā arī mājaslapā www.tivk.lv.

Festivālu “Teātris ir visur Kuldīgā” rīko Skatuves mākslas producentu fonds ar Kuldīgas novada pašvaldības atbalstu. Pateicoties tam, ieejas maksa festivāla notikumos ir ievērojami zemāka kā ierasts kultūras vietās un nozarē kopumā.