AktualitātesJaunumiSportsVeselība

Aicinām iesaistīties izaicinājumā “Miljoni soļu Latvijai”

Vai tev patīk būt kustībā un pēc iespējas vairāk pārvietoties ar kājām? Tad aicinām tieši tevi iesaistīties Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā, Latvijā līdz šim vēl nebijušā, veselīga dzīvesveida izaicinājumā “Miljoni soļu Latvijai”!

Kopīgi mēs varam padarīt Kuldīgas novadu par “kustīgāko” Latvijas novadu!

Reģistrēšanās jau ir sākusies, tāpēc pievienojies izaicinājumam izvēloties savu pašvaldību https://ej.uz/miljonisolulatvijai

“Miljoni soļu Latvijai” ir vēl nebijis izaicinājums, kura mērķis ir motivēt Latvijas iedzīvotājus veselīga dzīvesveida atbalstīšanā, kopīgi “iekustinot” Latviju, kā arī veidot ikviena iedzīvotāja piederības un kopienas sajūtu savai pašvaldībai. Akcijas ietvaros tiks noskaidrota “Kustīgākās Latvijas pašvaldības”. Esi aktīvs arī tu!

Kas tev jādara:

“Miljoni soļu Latvijai” izaicinājums darbosies virtuāli:

1. Lejuplādē #walk15 aplikāciju
  2. Ja Tev jau ir aplikācija, pievienojies izaicinājumam “Miljoni soļu Latvijai”
  3. Staigā, soļo, tipini un aicini apkārtējos pievienoties! Lietotne soļus fiksēs ar viedierīces starpniecību (jāatceras regulāri atvērt lietotni), izaicinājuma beigās automātiski nosakot kustīgāko Latvijas pašvaldību un novadu!

Izaicinājums darbosies virtuāli, digitālajā lietotnē “Walk15”, kurā būs redzami nostaigātie soļi katrā pašvaldībā. Norises laiks – 2023. gada 23. decembris līdz 2024. gada 29. februāris!

Veselā miesā vesels gars!