Vakances

Aicina darbā Sociālo pedagogu Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā

Kuldīgas novada pašvaldības Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola, reģ.nr. 90000035590 izsludina konkursu uz vakanto Sociālā pedagoga amatu.

Prasības pretendentiem:

• izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām;
  • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana.

Piedāvājam:
–
darba līgumu uz noteiktu laiku (2024.gada maijs – 2025.gada maijs) 1 slodzes darbam;
– amatalgu 1145,00 EUR mēnesī par slodzi (pirms nodokļu nomaksas), darba samaksa atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”.

Pieteikšanās termiņš 26.08.2024.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz kmhzv@kuldiga.lv; tel.27020578

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Kuldīgas novada pašvaldība  informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi;

2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Kuldīgas novada pašvaldība, adrese Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads.