AktualitātesIzglītība

Sveiks gada pedagogus

Publicitātes foto

15.Kuldīgas novada pedagogu konferencē, kas norisināsies 25. augustā, suminās Kuldīgas novada pašvaldības balvas izglītībā “Gada pedagogs” saņēmējas 2023. gadā. Apbalvojumu šogad pasniegs četrās nominācijās.

Domes deputāti 27. jūlija sēdē nolēma pasniegt Kuldīgas novada pašvaldības balvas izglītībā piecām skolotājām: nominācijā “Gada pirmsskolas pedagogs” – pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” skolotājai Ilzei Razgalei, nominācijā “Gada pedagogs skolā”  – Kuldīgas Centra vidusskolas  skolotājai Ilzei Klints un V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas  skolotājai Ilonai Incenbergai, nominācijā “Gada pedagogs interešu un profesionālās ievirzes izglītībā” – Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra skolotājai Agnesei Čīčei, bet nominācijā “Par mūža ieguldījumu izglītībā” – Vārmes pamatskolas skolotājai Mudītei Sadauskai.

Sirsnīgi sveicam Kuldīgas novada pašvaldības balvas izglītībā “Gada pedagogs” saņēmējas!