AktualitātesVārmes pagasts

Vārmes Sv.Miķeļa baznīcā notiks labdarības koncerts ar mērķi atjaunot baznīcas torni

Sestdien, 29. jūlijā plkst.18:00 Vārmes Sv. Miķeļa baznīcā notiks ikgadējais labdarības koncerts ar mērķi – vākt ziedojumus baznīcas vēsturiskā torņa atjaunošanai.

Katru gadu šis koncerts tiek organizēts, lai turpinātu Daiņa Āboliņa aizsākto, kura sapnis bija atjaunot Vārmes baznīcas torni tā sākotnējā vēsturiskajā izskatā.

Ik gadu, lai šo sapni realizētu, Vārmes pagasta pārvalde sadarbībā ar Vārmes Sv. Miķeļa baznīcas luterāņu draudzi, Vārmes pagasta attīstības biedrību “Vārme” un Inesi Krūmiņu rīko ikgadēju labdarības koncertu, lai šis mērķis reiz īstenotos!

Koncertu sniegs Schola Cantorum RIGA

Torņa atjaunošanai ziedojumi tiek vākti īpašā ziedojuma kontā.  Sīkākai informācijai visus atbalstītājus aicinām ieskatīties Vārmes pagasta mājaslapā: www.varme.lv vai zvanīt uz Vārmes pagasta pārvaldi.