PašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 3. līdz 9. jūlijam

plānoto notikumu kalendārs

Līdz 9. jūlijam Kuldīgas novada amatiermākslas kolektīvi piedalās XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos.

Līdz 14. jūlijam var pieteikties pašvaldības projektu konkursam “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Kuldīgas novadā”.

Pirmdien, 3.jūlijā

12.30 Līguma parakstīšana par būvdarbiem objektā “Zemeņu ielas atjaunošana Kuldīgā, Kuldīgas novadā”.

Otrdien, 4. jūlijā

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Trešdien, 5. jūlijā

No 15.30 līdz 16.30 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

No 15.30 līdz 17.00 Izglītības komisijas sēde. Norises vieta  –  Kuldīgas novada domes lielā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Ceturtdien, 6. jūlijā

19.00 alus darītavas “DUNA Brewery” pagalms dunēs leģendārās latviešu rokgrupas “Lādezers” populārāko dziesmu skaņās.

Piektdien, 7.jūlijā

No 10.30 līdz 18.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Sestdien, 8. jūlijā

No 16. līdz 19.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska apmeklē pieņemšanu par godu viņa ekselences Latvijas Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča inaugurācijai. Norises vieta – Rīgas pils, Pils laukums 3, Rīga.

No 9.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

19.00 Kaļķu ielas kvartālā – jaunās dziedātājas Emīlijas Jermolas koncerts, kura kopā ar grupu izpildīs pašas rakstītas dziesmas indie-pop stilā.

No 23.00 līdz 23.30 GAISMU SPĒLE Ventas rumbā: Četri gadalaiki: Vasara: 8.jūlijs

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS