AktualitātesSvarīgi

Kuldīgā būvēs katastrofu pārvaldības centru

Nodrošinājuma valsts aģentūra plāno Kuldīgā būvēt katastrofu pārvaldības centru, kas taps Lauku ielā 40. Kuldīgas novada deputāti jūnija sēdē lēma ieceri atbalstīt, bez atlīdzības nododot nepieciešamo zemes vienību Iekšlietu ministrijai, kā arī grozot Kuldīgas novada teritorijas plānojumu, lai konkrētajā vietā varētu īstenot aizsardzības un drošības iestāžu apbūvi.

Kuldīgas novada pašvaldībā saņemta Nodrošinājuma valsts aģentūras vēstule, kurā aģentūra informē, ka Iekšlietu ministrijas Būvniecības padome apstiprinājusi ieceri sešpadsmit katastrofu pārvaldības centru, kas nepieciešami Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu funkciju veikšanai, būvniecībai. Tajā skaitā arī Kuldīgā plānots būvēt katastrofu pārvaldības centra ēku ar B kategorijas ugunsdzēsības depo un papildu telpām Valsts policijai, Nodrošinājuma valsts aģentūrai, Iekšlietu ministrijas informācijas centram, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centram, kā arī Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei.