AktualitātesPašvaldība

Aizsardzības ministre reģionālajā vizītē apmeklē Kuldīgas novadu

Foto: Lāsma Reinfelde

Ceturtdien, 27. aprīlī, Kuldīgas novadu reģionālajā vizītē apmeklēja aizsardzības ministre Ināra Mūrniece.

Ministre tikās ar Kuldīgas novada domes vadību, kā arī jaunsargiem un valsts aizsardzības mācības jauniešiem V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā. Savukārt dienas otrajā pusē aizsardzības ministre apmeklēs Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābu un poligonu “Mežaine”.

Sarunā ar Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieku Arti Robertu un izpilddirektori Ilzi Dambīti-Dambergu, I. Mūrniece pauda pateicību par labo sadarbību un jaunsardzes kustības stiprināšanu novadā, kas sekmē ne tikai Zemessardzes attīstību, bet veicina arī patriotismu un iedzīvotāju piesaisti novadam.

Ministre ar pašvaldības vadību pārrunāja novada skolu tīkla gatavību Valsts aizsardzības mācībām skolās, kas no 2024. gada plānots kā obligātais mācību priekšmets vidusskolās, kā arī Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas attīstības ieceres Rudbāržos, kas ir nozīmīgs posms aizsardzības spēcināšanā visā Latvijā.