Iesnieguma “Mani dati pašvaldībā” pieņemšana un izskatīšana

Pašvaldībā iespējams iesniegt iesniegumus un saņemt informāciju par personas datiem, kas uzkrāti pašvaldības lietošanā esošajās informācijas sistēmās. Iesniegumi tiek izskatīti saskaņā ar Iesniegumu likumu.

Pakalpojumu nodrošina Administratīvā nodaļa.

Kuldīgas novada pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centra kontaktinformācija
Adrese: Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV – 3301.
Tālrunis: 63322469; 29579618.
Darba laiki
Pirmdienās: 8.00 – 18.00;
Otrdienās: 8.00 – 17.00;
Trešdienās: 8.00 – 17.00;
Ceturtdienās: 8.00 – 17.00;
Piektdienās: 8.00 – 16.00.

Saziņai elektroniski:
– Kuldīgas novada pašvaldības E-ADRESE
– E-pasts: dome@kuldiga.lv
Lai elektroniski sagatavots dokuments iegūtu juridisku spēku, tam jābūt noformētam atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām dokumentu noformēšanas prasībām, parakstītam ar drošu elektronisko parakstu, jāsatur laika zīmogs.

Pakalpojuma saņēmēji: fiziskas vai juridiskas personas.

Lai saņemtu pakalpojumu,  nepieciešams iesniegt iesniegumu (brīvā formā).

Iesniegums Kuldīgas novada pašvaldībai

Pakalpojuma saņemšanas termiņš –
atbilde tiek sniegta, ņemot vērā iesniegumā minētā jautājuma risināšanas steidzamību, bet ne vēlāk kā viena mēneša laikā no iesnieguma saņemšanas.

Atbilde, atkarībā no iesniedzēju vēlēšanās, tiek sniegta elektroniski – e-adresē vai e-pastā, pa pastu, telefoniski.

Pakalpojuma saņemšana ir bez maksas.