PašvaldībaPagastiDome

Plānoto notikumu kalendārs no 28. oktobra līdz 3. novembrim

Paziņojums par sākotnējo sabiedrisko apspriešanu Vēja parka “Vārme” un tā saistītās infrastruktūras būvniecību Kuldīgas novadā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Svecīšu vakari Kuldīgas novada kapsētās.

Skatīt ŠEIT>>

Pirmdien, 28.oktobrī

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Otrdien, 29.oktobrī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 30.oktobrī

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.00 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Ceturtdien, 31.oktobrī

14.00 Domes sēde. Norises vieta – Vilgāle, Kurmāles pagasts, Kuldīgas novads.

Piektdien, 1.novembrī

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

19.00 Kuldīgas kultūras centrā – sirsnīga komēdija “Mazpiļsāta”. Biļetes “Biļešu paradīze” un KKC kasē. Ieeja no 18 līdz 25 EUR.

Sestdien, 2.novembrī

12.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

19.00 Kuldīgas kultūras centrāKULDĪGAS AMATIERTEĀTRA IZRĀDE || melnā komēdija “Atļausiet ienākt?”

Mūsdienu teātra aktiera dzīve, sadzīve un aizkulises. Kā noskaidrot, kurš īstais draugs, kurš ne visai, kurš ienaidnieks? Varbūt jāieskatās Spogulī? Varbūt jānomirst? Smieties vai raudāt? Ir variant! Vai tiešām aktiera dzīve ir “… kā brīnišķa dziesma…” Paskatīsimies?
H.Ammers melnā komēdija “Atļausiet ienākt?” Nāciet… Biļetes Kuldīgas kultūras centra kasē. Biļetes cena 5,00 EUR

Svētdien, 3.novembrī

15.00 Kuldīgas kultūras namā – cikla “Ejam uz koncertu! Rudens.” 3 koncerts – “Dziesmas karogā” “VD trio”. Veltījums Latvijai dzimšanas dienā. Biļetes “Biļešu paradīze” kasē – 12 EUR. Biļetes KKC kasē – 6 EUR (iepriekšpārdošanā līdz 30. oktobrim), vēlāk 10 EUR.

kalendars_10_28_2024