AktualitātesPašvaldība

Plānoto notikumu kalendārs no 30. septembra līdz 6. oktobrim

plānoto notikumu kalendārs

Līdz 30.septembrim aicina pieteikt pretendentus Kuldīgas novada Goda balvai.

Plašāka informācija ŠEIT>>

5.oktobrī no 12.00 līdz 16.00 Kuldīgas Pilsētas dārzā un tā apkārtnē notiks 13.tradicionālais Hercoga Jēkaba gadatirgus.  Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 30.septembrī

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Otrdien, 1.oktobrī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 2.oktobrī

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās Publiskās privātās partnerības programmas nodomu protokola parakstīšanā. Norises vieta – R.Hirša iela 1, Rīga.

Ceturtdien, 3.oktobrī

10.00 Kuldīgas novada domes Izpilddirektors Rimants Safonovs piedalās izpilddirektoru sanāksmē projekta “Liepāja EKG 2027” ietvaros.

Norises vieta – Kuldīgas novada dome, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Latvijas Pašvaldību savienības sēdē.

Norises vieta – Mārupes kultūras nams, Daugavas iela 29, Mārupe.

13.00 līdz 17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts un domes izpilddirektora vietniece Agnese Buka dodas vizītēs pie uzņēmējiem konkursa “Uzņēmēju un amatnieku gada balva 2024” ietvaros.

Piektdien, 4.oktobrī

10.00 līdz 17.00 Kuldīgas, Dobeles, Saldus, Tukuma un Talsu novadu pašvaldību tradicionālais saiets – pieredzes apmaiņa Kuldīgas pašvaldībā.

12.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Sestdien, 5.oktobrī

11.00 līdz 15.00 laulību reģistrācija.

12.00 līdz 16.00 Kuldīgas pilsētas dārzā – Hercoga Jēkaba Gadatirgus.

Par mūspuses ļaužu čaklumu un izdomas bagātību ikviens varēs pārliecināties 5. oktobrī, kad Pilsētas dārzā notiks nozīmīgākais novada rudens pasākums – trīspadsmitais Hercoga Jēkaba gadatirgus, kurā ceps, lies, smeķēs, pirks un pārdos, spēlēs, dies’ un smies’ uz nebēdu. Netrūks ne īstu meistaru un meistarstiķu, ne bagātīgu rudens velšu un lustīgu izdarību.

kalendars_09_30_2024