Vakanču arhīvs

Aicina darbā kultūras un sporta darbu organizatoru Padures pagastā

Kuldīgas novada pašvaldības Padures pagasta pārvalde, reģ. Nr. 90000035590 aicina darbā kultūras un sporta darbu organizatoru Padures pagastā uz nenoteiktu laiku ( pilna slodze, darba vietas adrese: “Arāji”, Padures pag., Kuldīgas nov., LV-3320).

Galvenie amata pienākumi:

• Plānot, organizēt, vadīt dažāda žanra un satura kultūras un sporta pasākumus Padures pagastā
  • Nodrošināt kultūras pasākumu publicitāti
  • Vadīt kultūras un atpūtas pasākumus
  • Pārzināt un popularizēt pagasta kultūras un dabas mantojuma vērtības
  • Plānot un īstenot pagasta kultūras nozares ikgadējo pasākumu plānu un budžetu
  • Koordinēt pagasta māķsliniecisko kolektīvu darbību,
  • Organizēt sadarbību ar dažādām pagasta iedzīvotāju interešu grupām un nevalstiskajām organizācijām.
  • Piesaistīt līdzfinansējumu kultūras pasākumiem
  • Sagatavot statistikas atskaites un kārtot autortiesību jautājumus

Prasības pretendentam

• Augstākā izglītība, vai pretendents šobrīd studē kādā no kultūras jomas augstākās izglītības iestādēm.
  • Labas komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes
  • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā.
  • Iepriekšēja darba pieredze kultūras jomā un kultūras pasākumu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • Teicamas datorprasmes;
  • Autovadītāja (B kategorijas) apliecība.

Pieteikuma dokumenti:

• motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izglītības dokumentu kopijas;

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

Mēs piedāvājam:

• Atalgojumu 942 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Sociālās garantijas;
  • profesionālās kompetences pilnveides iespējas;
  • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi;
  • interesantu un dinamisku darbu.

Pieteikumus var iesniegt līdz 2024. gada 10. oktobrim klātienē Padures pagasta pārvaldē, vai uz e-pastu padure@kuldīga.lv ar norādi “Padures pagasta kultūras darba speciālista vakancei”

• Uz darba interviju tiks aicināti atbilstošākie kandidāti

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Kuldīgas novada pašvaldība informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi;
2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Kuldīgas novada pašvaldība, adrese Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads.

Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi Kuldīgas novada pašvaldībā, aicinām apmeklēt Kuldīgas novada pašvaldības tīmekļvietni www.kuldigasnovads.lv.

Komentāri ir slēgti.