AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 23. līdz 29. septembrim

Ar dažādiem pasākumiem Kuldīga septembrī atzīmē kultūrvēsturiskā mantojuma mēnesi. Plašāka informācija ŠEIT>>

No 27. līdz 29. septembrim Alsungā – Miķeļa svētki. Plašāka informācija ŠEIT>>

Līdz 30. septembrim aicina pieteikt pretendentus Kuldīgas novada Goda balvai. Plašāka informācija ŠEIT>>
Otrdien, 24.septembrī

No 24.-27.septembrim Kuldīgas pašvaldības sadraudzības pilsētas Mchetas pašvaldības vadības un arhitektūras/pilsētbūvniecības daļas pieredzes apmaiņas vizīte.

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

11.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldību lietu komitejā. Norises vieta – Talsi.

11.00 Kuldīgas novada domes Izpilddirektors Rimants Safonovs piedalās seminārā “Sabiedrības līdzdalība pašvaldību normatīvo aktu izstrādē, attīstības plānošanā un īstenošanā”.

12.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētāja Inese Astaševska dodas ikgadējā ekskursijā kopā ar novada senioriem.

Trešdien, 25.septembrī

10.00 Gruzijas delegācijas oficiālā pieņemšana Kuldīgas novada domē.
Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.00 Zibakcija – Militārā transporta maršs cauri Kuldīgai, atzīmējot Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona 33 gadi (maršruts: Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola, Kuldīgas Centra vidusskola, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola, V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola).

16.00 Kuldīgas novada pašvaldības Īvandes pagasta iedzīvotāju padomes sēde. Norises vieta – “Skolas nams,” Īvande, Īvandes pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 26.septembrī

14.00 Domes sēde. Norises vieta – Dzelda, Nīkrāces pagasts, Kuldīgas novads.

Piektdien, 27.septembrī

10.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Starptautiskās ievērojamu vietu un pieminekļu padomes (ICOMOS) Latvijas Nacionālā komitejas  sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību rīkotās starptautiskās zinātniskās konferences “Teorija un prakse Venēcijas hartas transkripcijā” atklāšanā. Norises vieta – Kuldīgas mākslas nams, 1905.gada iela 6, Kuldīga.

12.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Reģionālo attīstības centru un novadu apvienības (RACA) vizītē Tukuma novadā.

18.00 Kuldīgas kultūras namā – Liepājas teātra viesizrāde “YEN”. YEN ir izrāde par to, kā mēs viens otram mācām cīnīties par sevi. Un par to, ka mēs nepamanām, kā šādā cīņā kāds palaiž garām iespēju kļūt par labu cilvēku.

Sestdien, 28.septembrī

10.30 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās “Liepāja 2027” vēstnešu programmas atklāšanas pasākumā. Norises vieta – “Nodibinājums Liepāja 2027”, Dārza iela 4-8, Liepāja.

18.00 Kuldīgas kultūras namā – Putnu dziesmas / Raimonda Paula un Guntara Rača koncertuzvedums – Dzied dzeguzīte, dejo dzintariņš. Tajā kopā ar aktieriem Jāni Kirmušku vai Edgaru Liporu un Sandiju Misiku uzzināsim dažādu putnu stāstus. Biļetes “Biļešu paradīze” un KKC kasē. Ieeja 10, 12, 15, EUR.

kalendars_09_23_2024