AktualitātesUzņēmējiem

Ja vēlies iznomāt vai pārdot savu īpašumu, aizpildi anketu

Kuldīgas novada pašvaldība ir uzsākusi apkopot uzņēmējdarbībai un investīcijām pieejamos nekustamos īpašumus, kas pieder juridiskām un fiziskām personām Kuldīgas novadā. Informācija ietvers detalizētu aprakstu par nekustamajiem īpašumiem un būs pieejama pašvaldības mājaslapā www.kuldigasnovads.lv ikvienam interesentam – pircējam, investoram, uzņēmējam u.c.

Ja arī Jums ir piemērots īpašums uzņēmējdarbības veikšanai (zeme, telpas, ēkas), kuru vēlaties iznomāt vai pārdot investoriem, aicinām aizpildīt anketu: https://survey123.arcgis.com/share/302e8c07f0ff4ab9a319c11b25636cf6.

Ja jums ir vairāki piedāvājumi, anketa jāaizpilda par katru atsevišķi.

Ja nekustamais īpašums vairs nav pieejams vai ir citi jautājumi, lūdzam sazināties ar Kuldīgas novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti Signetu Lapiņu, rakstot e-pastā signeta.lapina@kuldigasnovads.lv vai zvanot pa tālruni 25763838.

Iesniedzot anketu, jūs apliecināt informācijas patiesumu un piekrītat tās publiskošanai.