Vakances

Aicina darbā Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra direktores vietnieku/ci

Kuldīgas novada pašvaldības iestāde Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs reģ.nr. 90000035590 izsludina konkursu uz vakanto direktores vietnieks/-ce darbā ar jaunatni amatu.

Galvenie darba pienākumi:

• Pilnveidot un turpināt nodrošināt jaunatnes darba sistēmas veiksmīgu darbību Kuldīgas novadā;
  • Izstrādāt un īstenot katra mācību gada jaunatnes darba plānu novadā – plānot un organizēt pasākumus, projektus un programmas jaunatnes politikas jomā noteiktā administratīvā teritorijā;
  • Sadarboties ar jaunatnes organizācijām un jaunatnes iniciatīvu grupām;
  • Koordinēt pašvaldību institūciju sadarbību jaunatnes politikas jomā;
  • Konsultēt jauniešus par neformālo izglītību, līdzdalības iespējām un brīvprātīgo darbu;
  • Veicināt jauniešu iesaistīšanos noteiktas administratīvas teritorijas sabiedriskās dzīves aktivitātēs;
  • Veikt pētniecisko, analītisko un metodisko darbu jaunatnes jomā Kuldīgas novadā;
  • Sniegt priekšlikumus valsts un pašvaldību institūcijām jaunatnes politikas izstrādei, īstenošanai un koordinēšanai;
  • Koordinēt starptautisko sadarbību jaunatnes politikas jomā.

Prasības pretendentiem:

• Izglītība atbilstoši normatīvajiem aktiem par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikācijas pilnveides kārtību (Ministru kabineta noteikumu Nr. 569 13. punkts;
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, prasmes strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām, prezentāciju sagatavošanas programmām, ievērot lietvedības pamatprasmes, piemērot dokumentu pārvaldības noteikumus. Spēja organizēt darbu ar jaunatni saskaņā ar valsts un pašvaldību izvirzītajām prioritātēm jaunatnes politikas jomā, veikt jaunatnes politikas īstenošanas izvērtēšanu un sniegt priekšlikumus tās pilnveidei.

Mēs piedāvājam:

• Aizraujošu un interesantu darbu jaunatnes jomā;
  • Mūsdienīgus un komfortablus darba apstākļus;
  • Atbalstošu un draudzīgu kolektīvu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta gada;
  • Profesionālās pilnveides iespējas un citas labbūtību veicinošas aktivitātes;
  • Stabilu atalgojumu, sākot no 1603 eiro, saskaņā ar Pedagogu darba samaksas noteikumiem (Ministru kabineta noteikumu Nr. 445 7. punkts).

Darba laiks: pilna slodze (40 stundas nedēļā) uz noteiktu laiku.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz
e-pastu: jauniesucentrs@kuldiga.lv vai klātienē Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrā ar norādi šī amata konkursam: Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26 līdz š.g. 16. augustam.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Kuldīgas novada pašvaldība  informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi;

2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Kuldīgas novada pašvaldība, adrese Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads.