AktualitātesIzglītība

Suminās gada pedagogus

30. augustā Kuldīgas Kultūras centrā novada pedagogu iedvesmas dienas pasākuma ietvaros suminās Kuldīgas novada pašvaldības balvas izglītībā “Gada pedagogs” saņēmējus 2024. gadā. Apbalvojumu šogad pasniegs četrās nominācijās.

Domes deputāti 25. jūlija sēdē nolēma pasniegt Kuldīgas novada pašvaldības balvas izglītībā pieciem skolotājiem: nominācijā “Gada pirmsskolas pedagogs” – pirmsskolas izglītības iestādes “Cīrulītis” skolotājai Ivetai Rubenei, nominācijā “Gada pedagogs skolā” – Vārmes pamatskolas skolotājai Inesei Krūmiņai, nominācijā “Gada pedagogs interešu un profesionālās ievirzes izglītībā” – Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra skolotājam Jurim Girvaitim, bet nominācijā “Par mūža ieguldījumu izglītībā” – Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas skolotājam Vladimiram Osmanovam un Turlavas pamatskolas skolotājai Laumai Astrai Grīnvaldei.

Sirsnīgi sveicam Kuldīgas novada pašvaldības balvas izglītībā “Gada pedagogs” saņēmējus!