AktualitātesJaunumiPašvaldībaIedzīvotāju padomes

Kuldīgas novada iedzīvotāju padomes balsošanas rezultāti

Ir noslēgusies iedzīvotāju balsošana par Kuldīgas novada iedzīvotāju padomju kandidātiem. Ņemot vērā rezultātus, Kuldīgas novadā izveidotas trīs padomes – Ēdoles, Īvandes un Vārmes iedzīvotāju padome.

Kopumā balsojumā par iedzīvotāju padomju kandidātiem piedalījās 229 novadnieki vecumā no 16 gadiem. 21 balsošanas veidlapas aizpildītas un iesūtītas elektroniski, bet 208 veidlapas nodotas pagastu pārvaldēs. No visām saņemtajām balsošanas veidlapām visas tika atzītas par derīgām.

Pateicamies visiem novada iedzīvotājiem par aktīvo iesaistīšanos iedzīvotāju padomes vēlēšanās. Jūsu apņēmība, gan izvirzot savu kandidatūru, gan balsojot par kandidātiem Ēdoles, Vārmes un Īvandes pagastā, ir būtisks solis uz stiprāku un vienotāku kopienu. Kopā mēs veidojam labāku nākotni mūsu novadam!

Ēdoles pagasta iedzīvotāju padome

Kopumā nobalsojuši 93 iedzīvotāji. Elektroniski iesniegti 8 balsojumi, 85 – Ēdoles pagasta pārvaldē. Balsu apkopošanas rezultātā Ēdoles pagasta iedzīvotāju padomē iebalsoti šādi kandidāti:

Sandra Ēķe

Agnese Moldovāne

Liene Upleja

Jānis Lasmanis

Vitālijs Šalkovskis

Īvandes pagasta iedzīvotāju padome

Kopumā nobalsojuši 48 iedzīvotāji. Elektroniski iesniegti 4 balsojumi, 44 – Īvandes pagasta pārvaldē. Balsu apkopošanas rezultātā Īvandes pagasta iedzīvotāju padomē iebalsoti šādi kandidāti:

Dzintars Knupke

Santa Šūna – Šauba

Mārcis Zīle