AktualitātesKultūraVārmes pagasts

Vārmē notiks labdarības koncerts baznīcas torņa atjaunošanai

Sestdien, 27. jūlijā plkst. 19.00 Vārmes Sv. Miķeļa baznīcā notiks labdarības koncerts “Dievs pieskārās manai dvēselei”. Pasākuma mērķis – vākt ziedojumus baznīcas vēsturiskā torņa atjaunošanai. Koncertu rīko Vārmes pagasta pārvalde sadarbībā ar Vārmes Sv. Miķeļa baznīcas luterāņu draudzi.

Koncerts ir kā piemiņa bijušajam draudzes priekšniekam un vārmeniekam Dainim Āboliņam, kura sapnis bija atjaunot Vārmes baznīcas torni tā sākotnējā izskatā.

Labdarības koncerts “Dievs pieskārās manai dvēselei” notiks jau trīspadsmito reizi. Koncertā piedalīsies Vārmes pagasta popgrupa “Balstiņas”, Inese Krūmiņa (balss), Maija Apenīte (vijole), Gunārs Vecpūlis (klavieres), saksafonistu instrumentālais ansamblis (Līga Aleksandra Jāvalde), Dace Priede (dzeja), Dārta Druvaskalna, Skrundas kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Romance” .

Vārmes Sv. Miķeļa baznīcas vēsturiskā torņa atjaunošanai ziedojumi tiek vākti īpašā ziedojuma kontā. Sīkākai informācijai visus atbalstītājus aicinām ieskatīties Vārmes pagasta mājas lapā www.varme.lv vai zvanīt pa tālruni 28374704.