Vakances

Aicina darbā apkopēju

Kuldīgas novada pašvaldības Skrundas vidusskola, reģ.nr. 90000035590 izsludina konkursu uz vakanto Apkopējas amatu.

Prasības pretendentiem:

• iegūta vidējā/pamatskolas izglītība ;
  • valsts valodas zināšanas A līmenī;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt darba izpildi;
  • atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, veicot amata pienākumus;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja saglabāt konfidencialitāti un tolerance;
  • izpratne par mazgājamo un dezinfekcijas līdzekļu lietošanu, higiēnas un sanitārajiem noteikumiem.

Piedāvājam:

• darba līgumu uz nenoteiktu laiku pilnas slodzes darbam;
    amatalgu 700,00 EUR mēnesī par slodzi (pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada.

Darba pienākumi:

• veikt uzkopšanas darbus ierādītajās telpās.

Pieteikšanās termiņš 02.08.2024.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz skrundasvsk@kuldigasnovads.lv; tel.29157119

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Kuldīgas novada pašvaldība  informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi;

2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Kuldīgas novada pašvaldība, adrese Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads.