AktualitātesPašvaldība

Plānoto notikumu kalendārs no 10. līdz 16. jūnijam

Izlaidumi Kuldīgas novada izglītības iestādēs.

Skatīt ŠEIT>>

Pirmdien, 10.jūnijā

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Otrdien, 11.jūnijā

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 12.jūnijā

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētajas vietnieks Artis Roberts Zoom platformā piedalās LPS Tautsaimniecības komitejas sarunās ar Ekonomikas ministrijas pārstāvjiem.

Ceturtdien, 13.jūnijā

14.00 Attīstības komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts apmeklē Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 9.klases izlaidumu. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrā, Piltenes ielā 32, Kuldīgā.

Piektdien, 14.jūnijā

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētajas vietnieks Artis Roberts piedalās Komunistiskā genocīda upuru piemiņas brīdī. Norises vieta – piemiņas akmens Pētera ielā, Kuldīga.

12.00 līdz 15.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

13.00 Kuldīgas novada domes vadības pārstāvji piedalās AS “Latvijas finieris” Kuldīgas fabrikas atklāšanā. Norises vieta – Ganību iela 12, Kuldīga.

13.00 Kuldīgas novada domes izpilddirektora vietniece Agnese Buka apmeklē  Viduskurzemes pamatskolas – attīstības centra 9.klases un profesionālo programmu absolventu izlaidumu. Norises vieta – “Saules Stari”, Pelču pagasts, Kuldīgas novads.

15.00 Transporta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Sestdien, 15.jūnijā

10.00 līdz 15.00 Kuldīgas pilsētas estrādē informatīvā diena “Bruņojies ar zināšanām”.

Vairāk informācijas ŠEIT>>

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska apmeklē Kuldīgas Centra vidusskolas 9.a klases izlaidumu. Norises vieta – Kuldīgas Centra vidusskola, Mucenieku iela 6, Kuldīga.

15.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska apmeklē Kuldīgas Centra vidusskolas 9.b klases izlaidumu. Norises vieta – Kuldīgas Centra vidusskola, Mucenieku iela 6, Kuldīga.

17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska apmeklē Skrundas vidusskolas 12.klases izlaidumu. Norises vieta – Skrundas vidusskola, Liepājas iela 12, Skrunda.

Svētdien, 16.jūnijā

16.00 Kuldīgas estrādē – Jāņu koncertuzvedums “Meklē mani papardēs”.

Sagaidīsim vasaras siltāko nakti ar lustīgākajām Ivara Vīgnera teātra dziesmām. Koncertuzvedumā piedalās Akvelīna Līvmane, Ilze Pukinska, Elīna Avotiņa, Elīna Bojarkina, Anta Aizupe, Sandija Dovgāne, Edgars Pujāts, Kristians Kareļins, Jānis Kirmuška, Varis Vētra, Jānis Jarāns, Klāvs Kristaps Košins, Mārtiņš Vilsons, Gundars Grasbergs, kā arī pavadošā mūziķu grupa Emīla Zilberta vadībā. Biļetes bilesuparadize.lv un KKC kasē.

kalendars_06_10_2024