Vakances

Aicina darbā IT administratoru

Kuldīgas novada pašvaldība, Reģ.nr.90000035590 izsludina konkursu uz vakanto IT administratora amatu uz nenoteiktu laiku.

Prasības:

• Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā vai saistītā nozarē
  • Prasmes un zināšanas IT sistēmu tehniskajā jomā un atbalsta sniegšanā lietotājiem.
  • pieredze IT jomā var tikt uzskatīta par priekšrocību.
  • Svešvalodu (angļu) zināšanas darbam nepieciešamā līmenī.
  • B kategorijas autovadītāju tiesības.
  • Prasmes patstāvīgi plānot savu darbu un pieņemt lēmumus.
  • Labas komunikācijas prasmes

Pienākumi :

Uzturēt un sniegt priekšlikumus par IT infrastruktūras attīstību;

• Skrundas pilsētas un pagasta pārvalde
  • Raņķu pagasta pārvalde
  • Rudbāržu pagasta pārvalde
  • Nīkrāces pagasta pārvalde
  • Kuldīgas Mākslas un Humanitārā vidusskolā
  • Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skola
  • Alsungas pamatskola ar struktūrvienībām
  • Vilgāles sākumskola
  • Skrundas vidusskola
  • PII Liepziediņš
  • PII grupas Snēpelē, Sermīte Laidu pagastā, Deksne Padures pagastā

Pretendentiem jāiesniedz:

• CV
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;

Darba vieta – Skrundas  pilsētas un pagasta pārvalde

Darba samaksa:

Amatalga: 1607,00(pirms nodokļu nomaksas)

Pieteikšanās termiņš:  līdz  2024. gada 21. jūnija plkst.16.00 ieskaitot.

Dokumentus lūdzam iesniegt Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā (Baznīcas ielā 1, Kuldīgā), vai elektroniskā veidā parakstītus ar elektronisko parakstu uz e-pastu: vakance@kuldigasnovads.lv līdz 2024. gada 21.jūnija plkst. 16.00. Informācija pa tālr. 63320216.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Kuldīgas novada pašvaldība

informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi;

2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Kuldīgas novada pašvaldība, adrese Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads.

Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi Kuldīgas novada pašvaldībā, aicinām apmeklēt Kuldīgas novada pašvaldības  tīmekļvietni www.kuldigasnovads.lv.