AktualitātesDome

Plānoto notikumu kalendārs no 8. līdz 14. janvārim

plānoto notikumu kalendārs

Izsludināts konkurss finansējuma saņemšanai kultūras projektu īstenošanai un nevaldības kultūras organizāciju darbības atbalstam 2024.gadā.

Pieteikumi 2024. gada kultūras projektu konkursam jāiesniedz līdz 2024. gada 19. janvārim, plkst. 16.00. Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 8.janvārī

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – SIA “Kuldīgas slimnīca”, Aizputes iela 22, Kuldīgā.

16.00 Sporta komisija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Otrdien, 9.janvārī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Ceturtdien, 11.janvārī

13.00 Kuldīgas novada domes vadība tiekas ar Rendas pagasta pārvaldes darbiniekiem. Norises vieta – Kuldīgas iela, Renda, Rendas pagasts, Kuldīgas novads.

14.00 Attīstības komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Piektdien, 12.janvārī

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kuldīgas novada Izglītības iestāžu vadītāju seminārā. Norises vieta – Kuldīgas Adatu fabrika, Kalpaka iela 4, Kuldīga.

10.00 Kuldīgas novada domes izpilddirektors Rimants Safonovs un izpilddirektora vietniece Agnese Buka piedalās Latvijas pašvaldību izpilddirektoru asociācijas sanāksmē. Norises vieta – Rīgas dome, Rātslaukums 1, Rīga.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un vietnieks Artis Roberts piedalās Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē, kurā tiksies ar LR VARAM ministri Ingu Bērziņu. Norises vieta – Pilsētas laukums 3, Kuldīga.

11.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās sarunās ar LR VARAM vadības pārstāvjiem par investīcijām pašvaldību izglītības ekosistēmu attīstībā. Norises vieta – Pilsētas laukums 3, Kuldīga.

Sestdien, 13.janvārī

17.30 pie Kuldīgas Vieglatlētikas manēžas – pasākums “Noskrien ziemu” Kuldīgā.

Lai veicinātu veselīgu un dabai draudzīgu dzīvesveidu un noskaidrotu, kuri ir labākie Latvijas skrējēji ziemas apstākļos dažādās vecuma grupās un distancēs.

Pasākumā spēkus varēs pārbaudīt gan skrējēji, veicot 9,7 kilometru distanci Suunto tautas skrējienā vai 19,40 kilometrus Therabody sporta distancē. Pārgājiena / nūjošanas distancē “Ceļotājs” dalībniekiem kontrollaikā 3 stundas un 30 minūtes jāveic sev vēlamais distances garums 9,7 vai 19,40 km.

Skrējiena dalības maksa katrā distancē ir 25 eiro, bet Kuldīgas novada iedzīvotājiem, reģistrējoties skrējienam mājaslapā www.registrejies.eu un ievadot kodu: 23KULDIGA, tiks piemērota 20% atlaide.

Dalībnieku vecums nav ierobežots, bet piedaloties bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem, līdzi jābūt kādam no vecākiem.

18.00 Tautisko deju koncerts “Jaungada kokteilis”.

Piedalās: TDA “Teiksma” studija (Rīga), TDK “Dzīpars” (Rīga), TDA “Drīziņš” (Dobele), JDK “Vēja zirdziņš” (Jelgava), JDK “Imuliņa” (Kandava), TDK “Puzurs” (Druva), TDA “Kursa” (Saldus), TDA “Venta” (Kuldīga). Biļešu iepriekšpārdošana Kuldīgas kultūras centra kasē. Biļetes cena 5.00 EUR. Biļetes nopērkamas tikai skaidrā naudā!

18.00 Skrundas kultūras namā –  Amatiermākslas kolektīvu gada atskaites koncerts “S faktors”.

kalendars_01_08_2024