PašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 11. līdz 17. decembrim

plānoto notikumu kalendārs

12.decembrī Kuldīgas Galvenās bibliotēkas 103. gadadienas svinības visas dienas garumā.

15. un 16. decembrī Kaļķu ielas kvartālā un citviet pilsētā – Ziemassvētki dun’ Kuldīgā 2023 (dāvanu tirdziņš, gaismu spēle Ventas Rumbā, Leļļu teātra viesizrāde, klusās dejas ar bezvadu austiņām, deju mūzika un retro 70’ – 80’ – 90’ gadu deju mūzika).

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina konkursu finansējuma saņemšanai kultūras projektu īstenošanai un nevaldības kultūras organizāciju darbības atbalstam 2024.gadā.

Pieteikumi 2024. gada kultūras projektu konkursam jāiesniedz līdz 2024. gada 19. janvārim, plkst. 16.00. Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 11.decembrī

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.30 Izglītības komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 12.decembrī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar LIAA Biznesa inkubatoru departamenta vadītāju Daci Vanagu. Norises vieta – Pērses iela 2, Rīga.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts sveic Kuldīgas Galvenās bibliotēkas kolektīvu tās 103.gadadienā. Norises vieta – Kuldīgas Galvenās bibliotēka, 1905. gada iela 6, Kuldīga.

17.00 Sākotnējā sabiedriskā apspriešana par vēja elektrostaciju būvniecības projekta EN12 ietekmes uz vidi novērtējumu. Tā notiks attālināti tiešsaistes videokonferencē. Pieejas instrukcija publicēta www.enviro.lv , pēc pieprasījuma e-pastā info@enviro.lv saiti varēs saņemt arī e-pastā. Kontakttālrunis: 29277744

Trešdien, 13.decembrī

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās RACA biedru sapulcē, kuras laikā notiks tikšanās ar LR Satiksmes ministru Kasparu Briškenu. Norises vieta – Grēcinieku iela 1, Rīga.

10.00 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 Kuldīgas novada domes pārstāvju tikšanās LR Izglītības un zinātnes ministrijā par skolu tīkla kārtošanu Kuldīgas novadā. Norises vieta – LR Izglītības un zinātnes ministrija, Vaļņu iela 2, Rīga.

15.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts  tiekās ar LR VARAM ministri Ingu Bērziņu. Norises vieta – LR VARAM, Peldu iela 25, Rīga.

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Rumbas pagastā. Norises vieta – Mežvalde, Rumbas pagasta pārvalde, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 14.decembrī

10.00 Kuldīgas novada domes vadība piedalās Senioru padomes sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

12.00 Kuldīgas novada domes vadības pārstāvji uzņem Mchetas pašvaldības delegāciju. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

14.00 Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien, 15.decembrī

10.00 Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums Kuldīgas novada represētajiem iedzīvotājiem. Norises vieta – Mākslinieku Rezidences galerija, Pils iela 2, Kuldīga.

13.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

14.00 Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums Kuldīgas novada domes pensionētajiem darbiniekiem. Norises vieta – Mākslinieku Rezidences galerija, Pils iela 2, Kuldīga.

Kaļķu ielas kvartālā un citviet pilsētā – Ziemassvētki dun’ Kuldīgā 2023.

Dāvanu tirdziņš, gaismu spēle Ventas Rumbā, Leļļu teātra viesizrāde, dzīvās mūzikas deju vakars, klusās dejas ar bezvadu austiņām, deju mūzika un retro 70’ – 80’ – 90’ gadu deju mūzika.

Sestdien, 16.decembrī

12.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija.

Kaļķu ielas kvartālā un citviet pilsētā – Ziemassvētki dun’ Kuldīgā 2023.

kalendars_12_11_2023