AktualitātesKultūraSvarīgi

Valsts svētkos kuldīdzniekus priecēs koncerts un izgaismota Ventas rumba

Stiprinot kopības sajūtu, arī šogad Latvijas Republikas proklamēšanas dienā, 18. novembrī plkst. 17:00, Kuldīgas Rātslaukumā visus svētkos ar sirsnīgu koncertu sveiks Kuldīgas novada kopkoris.  Šogad svētku sajūtu radīs ne tikai skanīgās novadnieku balsis, bet arī  patriotiskā noskaņā sapostā pilsēta un Latvijas karoga krāsās izgaismotā Ventas rumba, kas iemirdzēsies no plkst. 17:00 līdz 22:00.

Valsts svētku koncerta programmu veido Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas direktore Andra Zvejniece kopā ar novada diriģentiem Janu Paipu, Laimdotu Mūrnieci un Andi Grozu, kā arī ar mūziķiem Beāti Mačtamu, Aleksi Zariņu, Līgu Aleksandru Jāvaldi, Rolandu Stepanovu un Kristapu Jansonu. Kopā ar kopkori skanīgās dziesmās vienosies solisti Ance Jankovska, Rūta Ķergalve, Amanda Gertnere, Andis Groza un Viktors Ellers.

Svētku koncertu ar uzrunu iedzīvotājiem atklās Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska. To tiešraidē varēs varot Kuldīgas novada pašvaldības “Youtube” kanālā.

Svinēsim Latvijas valsts svētkus kopā!

Satiksmes ierobežojumi 18. novembrī no plkst. 16.00 līdz 20.00

Tiks slēgti sekojošus ielu posmi:

1) Iebrauktuvi Strautu ielā no Jelgavas ielas;
2) Iebrauktuvi Tirgus ielā no 1905. gada ielas;
3) Baznīcas ielas posmu no krustojuma ar Policijas ielu līdz krustojumam ar Jelgavas ielu.

18. novembra satiksmes ierobežojumi Kuldīgā