AktualitātesUzņēmējiem

Iedzīvotāji saka paldies Kuldīgas novada uzņēmējiem

Cilvēks ar zelta rokām, gudru prātu un labu sirdi. Varu teikt tikai pašu to labāko. Lieliski savas jomas profesionāļi un fantastiski cilvēki – šie ir tikai daži no labajiem vārdiem, kurus iedzīvotāji veltījuši Kuldīgas novada uzņēmējiem, izvirzot tos “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balvai 2023.”

Šobrīd izskanējis jau 131 paldies, kas, aizpildot elektroniski anketu un izvirzot uzņēmējus konkursam, veltīts novadniekiem. Visaktīvāk labie vārdi un paldies tiek izteikti konkursa nominācijās “Pakalpojums” un “Amatnieks”. Tāpat atzinība pausta novada lauksaimniekiem, ražotājiem, tūrisma uzņēmējiem, ģimenēm uzņēmējdarbībā, ilgtspējīgākajiem uzņēmumiem kategorijā “Dzīvotspējīgākais uzņēmums,” kā arī jaunuzņēmumiem kategorijā “Debija 2023.”

Lai apzinātu un godinātu Kuldīgas novada uzņēmējus un amatniekus, kuri aktīvi darbojas savā nozarē, reizē sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, līdz 29. septembrim aicinām iedzīvotājus aizpildīt anketas, izvirzot uzņēmējus konkursam “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2023”.

Konkursa anketas pieejamas:

• Tiešsaistē Kuldīgas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.kuldigasnovads.lv
  • Drukātā veidā, ievietojot konkursa kastītēs:
    • Kuldīgas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā (Baznīcas ielā 1)
    • Pagasta pārvaldēs
    • “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” klientu apkalpošanas zālē (Pilsētas laukumā 2),
    • Rūtas Eglītes ģimenes ārsta praksē (Smilšu ielā 22),
    • laikraksta “Kurzemnieks” redakcijā (1905. gada ielā 19),
    • veikalā “Elvi/ Skrunda” (Ventas ielā 16, Skrundā),
    • Kuldīgas Galvenajā bibliotēkā (1905. gada ielā 6),
    • Skrundas pilsētas bibliotēkā (Lielajā ielā 1a).