AktualitātesJaunumi

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS 11.septembra līdz 17.septembrim

plānoto notikumu kalendārs

Līdz 11.septembrim  var pieteikties atkārtoti izsludinātajam pašvaldības projektu konkursam “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Kuldīgas novadā”.
Vairāk par pieteikšanos ŠEIT>>

Līdz 26.septembrim pedagoģijas studenti aicināti pieteikties pašvaldības stipendijām.

Vairāk par pieteikšanos ŠEIT>>

No 11. septembra iedzīvotāji aicināti pateikt paldies uzņēmējiem un amatniekiem, aizpildot konkursa “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2023” anketu.

Anketu iespējams aizpildīt elektroniski vai drukātā formā.

Drukātas veidlapas atrodamas Kuldīgas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā (Baznīcas ielā 1), kā arī ikvienā Kuldīgas novada pašvaldības pagasta/pilsētas pārvaldē, SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” klientu apkalpošanas zālē (Pilsētas laukumā 2), Rūtas Eglītes ģimenes ārsta praksē (Smilšu ielā 22), laikraksta “Kurzemnieks” redakcijā (1905. gada ielā 19), veikalā “Elvi/ Skrunda” (Ventas ielā 16, Skrundā), Kuldīgas Galvenajā bibliotēkā (1905. gada ielā 6), Skrundas pilsētas bibliotēkā (Lielajā ielā 1a).

Aizpildītās veidlapas jāievieto tām paredzētajās kastēs.

Otrdien, 12.septembrī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē. Norises vietas – Usmas pagasts, Ventspils novads.

15.00 Civilās aizsardzības komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Trešdien, 13.septembrī

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās pensionēto pedagogu svinīgajā pasākumā. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

15.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska paraksta līgumu ar SIA “A SEG” par ietves Raiņa ielā, Skrundā, Kuldīgas novadā no Pērkona ielas līdz Skrundas pilsētas robežai izbūvi. Norises vieta – Skrunda.

Ceturtdien, 14.septembrī

No 14. – 20.septembrim Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un Būvvaldes vadītāja Jana Jākobsone dodas komandējumā uz Rijādu, Saūdu Arābijā, lai piedalītos Pasaules mantojuma komitejas pagarinātajā 45. sesijā, kuras laikā tiks lemts par Kuldīgas vecpilsētas iekļaušanu UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts, “Kuldīgas attīstības aģentūra” vadītāja Dace Šēle un vadītājas vietnieks Kaspars Rasa tiekas ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības vadītāju Zani Petri.
Norises vieta – Kuldīgas novada dome, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

14.00 Attīstības komitejas sēde.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

18.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās pasākumā/diskusijā “Sarunas par labu dzīvi Alsungā”.
Norises vieta – Alsungas kultūras nams, Alsunga.

Piektdien, 15.septembrī

10.30 Kuldīgas novada domes izpilddirektore Ilze Dambīte-Damberga piedalās Kurzemes reģiona bāriņtiesu seminārā. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās lielmeistares D.Reiznieces-Ozolas 18.kausa izcīņas šahā atklāšanā.
Norises vieta – Dzirnavu iela 13, Kuldīga.

19.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās Ģimeņu ballē, kurā godinās pārus, kuri 2023.gadā atzīmē apaļu kāzu jubileju.
Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

Sestdien, 16.septembrī

9.00 līdz 11.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

kalendars_09_11_2023