PašvaldībaDome

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS 4. līdz 10. septembrim

plānoto notikumu kalendārs

4.septembrī no 10.00 līdz 13.00 Valsts asins donoru centrs aicina apmeklēt donoru dienu. Norises vieta – Mārtiņzāle, Pilsētas laukums 4, 2.tāvs, Kuldīga.

No 7. līdz 9. septembrim Kuldīgā norisināsies ikgadējais starptautiskais klaviermūzikas festivāls “Kuldīga Piano”. Festivālā skanēs dažādu žanru un laikmetu mūzika mūsdienīgā skanējumā. Festivāla norises vietas būs prestižā “Klavins Piano” koncertzāle, restorāns “Bangerts”, pilsētas pils dārzs un Sv. Annas baznīca. Festivāla pasākumu biļetes ir pieejamas visās “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.

Līdz 11.septembrim  var pieteikties atkārtoti izsludinātajam pašvaldības projektu konkursam “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Kuldīgas novadā”.
Vairāk par pieteikšanos ŠEIT>>

Līdz 26.septembrim pedagoģijas studenti aicināti pieteikties pašvaldības stipendijām.

Vairāk par pieteikšanos ŠEIT>>

Pirmdien, 4.septembrī

11.00 līdz 13.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 5.septembrī

9.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Latvijas novadu pašvaldību sapulcē. Norises vietas – Rīgas dome, Rātslaukums 1, Rīga.

10.00  Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Latvijas Pašvaldību savienības paplašinātajā valdes sēdē. Norises vietas – LM Iekšlietu ministrija, Čiekurkalna 1.līnija Rīga.

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Reģionālo attīstības centru apvienības sapulcē. Norises vieta – Grēcinieku 1, Rīga.

Trešdien, 6.septembrī

10.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās LTRK Kurzemes reģiona padomes sēdē. Norises vieta – “Virkas muiža”, Kuldīga.

10.30 Kuldīgas novada domes izpilddirektores vietniece Agnese Buka piedalās Kuldīgas novada Senioru padomes izbraukuma sēdē. Norises vieta – Alsungas kultūras nams, Alsunga.

14.00 Kuldīgas novada domes vadības pārstāvji piedalās mecenāta Jāņa Zuzāna mākslas kolekcijas darbu izstādes “Ieskats Zuzānu kolekcijā” atklāšanā.
Norises vieta – Mākslas un izglītības koprades telpā “Adatu Fabrika”, Kalpaka iela 4, Kuldīga.

14.00 līdz 15.30 laulību reģistrācija.

15.30 Izglītības komisijas sēde.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā

Ceturtdien, 7.septembrī

Kuldīgas novada pašvaldības vadības un nodaļu vadītāju  pieredzes apmaiņas vizīte Alūksnes novada pašvaldībā.

19.00 Kuldīgas kultūras centrā – koncerts “Nu tad gāžam!”. Laura Amantova džeza kvartets un Rūta Dūduma Ķirse. Ieeja 10 EUR. Biļetes “Biļešu Paradīzē” un Kuldīgas kultūras centra kasē.

Piektdien, 8.septembrī

13.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija.

Sestdien, 9.septembrī

11.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija.

Svētdien, 10.septembrī

17.00 Kuldīgas kultūras centrā džeza pianista Kristapa Vanadziņa solokoncerts “Portreti”. Esiet gatavi piedzīvot unikālu ceļojumu mūzikā cauri emocijām un melodijām. Ieeja 10 EUR.

kalendars_09_04_2023