AktualitātesIzglītība

1. septembris Kuldīgas novada skolās

Satraukums, prieks un rosība Zinību dienā valdīja ikvienā Kuldīgas novada izglītības iestādē.

Skolēnus, skolotājus un vecākus 1. septembrī skolās sveica Kuldīgas novada domes vadība – priekšsēdētāja Inese Astaševska, vietnieks Artis Roberts, izpilddirektore Ilze Dambīte – Damberga un izpilddirektores vietniece Agnese Buka. Tāpat sveicienus un laba vēlējumus visām Kuldīgas novada izglītības iestādēm vēlēja Kuldīgas novada Izglītības pārvalde, kā arī pagastu pārvaldes vadītāji.

Īpašu sveicienu no Kuldīgas novada pašvaldības – novadā ražotu plastilīnu  – saņēma 300 pirmklasnieki, kuri skolas durvis šogad vēra pirmo reizi.

Piedāvajam ieskatu Zinību dienas svētkos novada skolās – vēlam skolēniem un skoltoājiem spēku, izturību, jaunas zināšanas un panākumus 2023. /2024. mācību gadā!