PašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 31. jūlija līdz 6. augustam

plānoto notikumu kalendārs

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina konkursu uz nometnes organizēšanu 2023.gada vasarā projekta “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnei” ietvaros.

Pieteikšanās termiņš: līdz 2023. gada 7. augustam. Vairāk par pieteikšanos ŠEIT>>

Otrdien, 1. augustā

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Latvijas Futbola federācijas vadību. Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Trešdien, 2. augustā

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās

Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības sēdē. Norises vieta – Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrs, Avotu iela 5, Sabile.

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Administratīvās komisijas sēde.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

13.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija.

Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien, 4. augustā

13.00 Vecpilsētas vides komisijas un Kuldīgas novada domes Pilsētvides dizaina mākslinieciskās padomes apvienotā sēde.
Norises vieta – Adatu fabrikā, Kalpaka ielā 4, 2. stāva zālē.

No 11.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zālē Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Sestdien, 5. augustā

No 10.00 pilsētā norisinās Kuldīgas 18.pusmaratons, kura laikā satiksmei būs slēgtas vairākas ielas. Ar satiksmes ierobežojumiem var iepazīties ŠEIT>>

No 12.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija.

kalendars_07_31_2023