AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 7. līdz 13. oktobrim

No 11. līdz 13.oktobrim Kuldīgā un tās apkārtnē devīto reizi norisināsies skatuves mākslas festivāls “Teātris ir visur Kuldīgā”, trīs dienās dažādās lokācijās izrādot izcilus skatuves mākslas notikumus. Plašāka informācija ŠEIT>>

________________________

Līdz 10.oktobrim Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kurzemes Plānošanas reģiona organizētajā pieredzes apmaiņas braucienā Kurzemes pašvaldību pārstāvjiem uz Horvātiju. Projekta “Pašvaldību kapacitātes stiprināšana to darbības efektivitātes un kvalitātes uzlabošanai” (projekta Nr. 3.1.1.2.i.0/1/22/I/VARAM/001) ietvaros.

Trešdien, 9.oktobrī

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts sveic kabilnieci Līnu Hertu Vizbuli 101.gadu jubilejā.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās Latvijas Pašvaldību savienība Veselības un sociālo jautājumu komitejas un Tautsaimniecības komitejas kopsēdē (platformā Microsoft Teams meeting).

13.00 Kuldīgas kultūras namā – cikla “Orķestru parāde” koncertsaruna – “Skolas muzikālie noslēpumi”. Orķestris “Rīga” un Daumants Kalniņš. Biļetes KKC kasē. Ieeja 14 EUR.

17.30 Kuldīgas novada pašvaldības Ēdoles pagasta iedzīvotāju padomes sēde. Norises vieta –  Ēdoles pagasta kultūras nams, Dārza iela 6, Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 10.oktobrī

19.00 Kuldīgas kultūras namā – cikla “Orķestru parāde” “Mirage Jazz Orchestra” 20. jubilejas koncerts “Tā skan dzīve”. Koncerts 2 daļās. Biļetes “Biļešu paradīze” kasē 20 EUR, skolēniem, studentiem 20% atlaide.

Piektdien, 11.oktobrī

9.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kuldīgas novada muzeja konferences “Kuldīga. Kurzeme. 19. gadsimts.” atklāšanā. Norises vieta – Atvērtais krājums, Dzirnavu iela 5, Kuldīga.

13.00 līdz 16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts dodas vizītēs pie uzņēmējiem konkursa “Uzņēmēju un amatnieku gada balva 2024” ietvaros.

9.00-19.00 Kuldīgas novada muzeja krājuma telpās – Kuldīgas novada muzeja konference “Kuldīga. Kurzeme. 19. gadsimts”. Konferencē tiks diskutēts par to, kāda bija dzīve Kuldīgā 19. gadsimta izmaiņu un pārkārtojumu virpulī. Latvijas labākie šo laika posmu pētošie vēsturnieki konferencē stāstīs par svarīgākajām politiskajām un sociālajām norisēm Kuldīgā, par pilsētas iedzīvotājiem, kultūras un reliģiskās dzīves notikumiem.

No 11. līdz 13. oktobrim Kuldīgas novadā – festivāls “Teātris ir visur”. Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra monoizrāde “Mātes piens”, kino vakars, Latvijas Nacionālās operas un baleta koncertuzvedums “Mazulis ausās, mūziku klausās”, Rīgas cirka izrāde ģimenei “Pačamamo”, Katrīnas Gupalo akustiskais koncerts, Liepājas Leļļu teātra izrāde “Robinsons”, Maksa Beitāna čella kamerkoncerts, Dailes teātra izrāde “Zēni nav meitenes”.

Sestdien, 12.oktobrī

18.00 Kuldīgas kultūras namā – morāles komēdija, jeb izrāde meksikāņu seriālu stilā “Terapija”. Intriģējošs, patiess stāsts pat to, kur slēpjas mīlestība. Biļetes “Biļešu paradīze” un KKC kasē. Ieeja no 18 līdz  25 EUR.

Svētdien, 13.oktobrī

18.00 Kuldīgā – Festivāls “Teātris ir visur”. Dailes teātra viesizrāde “Zēni nav meitenes”. Lomās Dārta Daneviča.  Biļetes “Biļešu paradīze” un KKC kasē. Ieeja no 20 līdz 30 EUR.

kalendars_10_07_2024