AktualitātesPašvaldība

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS No 19. līdz 25. jūnijam

plānoto notikumu kalendārs

Pirmdien, 19. jūnijā

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē. Norises vieta – Zinātnes centrā “Vizium”, Rūpniecības ielā 2, Ventspilī.

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201. kabinetā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 20. jūnijā

17.00 Kuldīgas novada domes pārstāvis piedalās izstādes “Dziesma. Deja, Svētki” atklāšanā. Norises vieta – Kuldīgas novada muzejā, Pils ielā 5, Kuldīgā.

Trešdien, 21. jūnijā

10.00 Kuldīgas novada domes Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

No 12.00 līdz 14.30 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

No 12.00 līdz 14.00 ielīgošana Kuldīgas ielās un laukumos.

14.00 un 16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts apmeklē – Kuldīgas Centra vidusskolas 9.a un 9.c  klases izlaidumu. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrā, Piltenes ielā 32, Kuldīgā.

Ceturtdien, 22. jūnijā

10.00 Kuldīgas novada domes Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts apmeklē V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 9.c  klases izlaidumu. Norises vieta – V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas zālē, Piltenes ielā 25, Kuldīgā

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska apmeklē I. Zeberiņa Kuldīgas pamatskolas 9.a klases izlaidumu. Norises vieta – skolas pagalmā, Jelgavas ielā 62, Kuldīgā.

14.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska apmeklē – Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 12 klases izlaidumu. Norises vieta – koncertzāle “Klavins Piano”, Kaļķu ielā 14, Kuldīgā.

Piektdien 23. jūnijā

22.30 Jāņu zaļumballe ar grupu “Zuši”. Ieeja bez maksas. Norises vieta – Kuldīgas pilsētas estrādē, Pētera ielā, Kuldīgā.

kalendars_19_25_2023