AktualitātesPašvaldība

Kuldīgas novada pašvaldībai jauns izpilddirektors – Rimants Safonovs

Kuldīgas novada domes deputāti 30. novembra sēdē pašvaldības izpilddirektora amatā apstiprināja Rimantu Safonovu, kurš līdz šim vairāku gadu garumā darbojies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubatorā.

R. Safonovs līdzšinējā darbībā galveno uzmanību veltījis Kuldīgas novada jauno uzņēmēju atbalstam, kā arī inkubatora piedāvāto iespēju popularizēšanai. Pēdējos sešu mēnešus strādājis LIAA Biznesa inkubatoru departamentā Rīgā, atbalstot un pārraugot visas Latvijas inkubatoru komandas. Jaunais izpilddirektors amata pienākumus sāks pildīt no 2024. gada 1. janvāra.

Pirms apstiprināšanas jaunajā amatā, R. Safonovs atbildēja uz domes deputātu jautājumiem un iepazīstināja ar savu redzējumu Kuldīgas novada izaugsmei:

“Ticu, ka mēs kopā Kuldīgas novadu varam attīstīt ne tikai par pievilcīgu vietu iedzīvotājiem un tūristiem, bet par vienu no pievilcīgākajiem novadiem uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai. Jāstiprina Kuldīgas novada pašvaldības pozīcijas kā dinamisku profesionāļus piesaistošai darba vietai, kas turpina strādāt novada iedzīvotāju labā –  optimizē savu darbu un sniegtos pakalpojumus, pielāgojas mainīgiem apstākļiem, virzoties uz izaugsmi un attīstību. Darāmā noteikti nav maz, bet ar jaudīgu un uz kopīgu mērķi vērstu komandu mēs varam izdarīt daudz!”

Pēc apstiprināšanas amatā, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska apsveica jauno izpilddirektoru un vēlēja veiksmi darbā, strādājot novada labā.

Jau ziņots, ka Kuldīgas novada pašvaldība 2023.gada 13. oktobrī izsludināja atklātu konkursu uz Kuldīgas novada izpilddirektora amatu. Pretendentu pieteikšanās noslēdzās 10. novembrī. Vērtēšanas komisija apstiprināšanai Kuldīgas novada domei virzīja to izpilddirektora amata kandidātu, kurš atbilst izvirzītajiem kritērijiem un ieguva augstāko komisijas novērtējumu.