Pašvaldība

Kuldīgā viesojas Korejas Republikas vēstniecības delegācija

Piektdien, 1. decembrī, Kuldīgas novadā darba vizītē ieradusies Korejas Republikas vēstniecības trešā sekretāre Džiinas Kimas (Jiin Kim) kundze ar kolēģi. Vizītes laikā delegācija tikās ar Kuldīgas novada pašvaldības vadību, kā arī apmeklēja vietējos uzņēmējus un iepazna Kuldīgas vecpilsētu.\
Tikšanās iesākās ar Korejas Republikas vēstniecības delegācijas un Kuldīgas novada pašvaldības vadības – domes priekšsēdētājas Ineses Astaševskas, vietnieka Arta Roberta, izpilddirektora vietas pienākumu izpildītājas Agneses Bukas, kā arī Kuldīgas Digitālo inovāciju centra vadītāja Arta Gustovska – tikšanos Kuldīgas novada domē, lai pārrunātu Kim kundzei interesējošos jautājumus.
Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska Korejas Republikas vēstniecības pārstāves iepazīstināja ar Kuldīgas novada pašvaldības darbu, attīstības projektiem un uzņēmējdarbības vidi, darbu kultūrvēsturiskā mantojuma aizsardzībā un UNESCO statusu Kuldīgas vecpilsētai, kā arī suitu kultūrtelpai. Tikšanās laikā pārrunātas sadarbības iespējas uzņēmējdarbības un kultūras jomā, kā arī darbā ar jaunatni.
Pēc sarunas Domē, delegācija viesojās Kuldīgas restaurācijas centrā, Digitālo inovāciju centrā, kā arī apmeklēja Kuldīgas Mākslas namu, Bibliotēku un Stafenhāgena namu.