AktualitātesPašvaldība

Kuldīgā atklāj atjaunoto rotaļu laukumu “Bumbierītis”

Piektdien, 24. novembrī, Pilsētas estrādes parkā Kuldīgā svinīgi atklāts atjaunotais bērnu rotaļu laukums “Bumbierītis.” Tas labiekārtots ar mežu apsaimniekošanas un bērza saplākšņa ražošanas uzņēmuma SIA “Stiga RM” atbalstu, kurš laukuma remontdarbos ieguldījis 40 tūkstošus eiro.

Lai pilnveidotu Kuldīgas novadā piedāvātās brīvā laika pavadīšanas iespējas ģimenēm ar bērniem, rotaļu laukumā uzstādīti 6 jauni rotaļu elementi, ieklāts gumijas segums, labiekārtota teritorija. Iepriekš izbūvētai “Bumbierīša” rotaļu aprīkojums bija novecojis un segums nenodrošināja pietiekamu drošību – pēc labiekārtošanas darbiem rotaļu laukums ieguvis modernas iekārtas un mūsdienu prasībām atbilstošu segumu.

“Kuldīgas novada ģimenes priecē vēl viena sakārtota vieta, kur aktīvi pavadīt brīvo laiku. Liels paldies uzņēmējam Andrim Ramoliņam par labo sadarbību un tik nozīmīgo dāvanu mūsu novada bērniem, kā arī ikvienam, kurš pielicis roku jaunā rotaļu laukuma tapšanā. Kopīgiem spēkiem esam paveikuši ļoti daudz – lai jaunais rotaļu laukumus labi kalpo un rada prieku mūsu novada ģimenēm!” uzsver Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska.

Arī iepriekš SIA “Stiga RM” ar nozīmīgu dāvinājumu sniedzis atbalstu Kuldīgas novada bērniem – 2021.gadā, pēc pašvaldības iepriekš izstrādātas būvniecības ieceres, uzņēmums uzbūvēja rotaļu laukumu Kuldīgā, 1905. gada parkā pie Alunāna ielas 3.

Bērnu rotaļu laukumu “Bumbierītis” projektēja SIA PBT, būvniecības, labiekārtojuma darbus un rotaļu elementu uzstādīšanu veica SIA “Jūrmalas Mežaparki,” bet būvuzraudzību objektā nodrošināja SIA “SB Uzraudzība”